2013 İş Bankası Otomatik Fon Alım Ayarları

Pazar, 23 Aralık 2012, 15:14 | Güncel | 0 Yorum | Google
yazar gelin

2013 İş Bankası Otomatik Fon Alım Ayarları

İş bankası bugün yapılan ödemede 157 TL otomatik fon alımı adı altında kesinti yapmış değerli okurlar, bende bunu araştırdım ilk biraz tırstım ne oluyo kesinti mi yoksa başka birşey mi diye ama çok geçmeden anladım durumu neyse ki korkmam gereken bir durum kalmadı.

2013 İş Bankası Otomatik Fon Alım Ayarları 2013 İş Bankası Otomatik Fon Alım Ayarları

Başınıza böyle bir olay gelirse değerli okurlar korkmayın hiç, ben korktum çünkü otomatik fon alımı nedir, bu konu hiçbir bilgiye sahip değildim. İş bankası otomatik fon alımı yapıldığında bunu bankayı arayarak iptal etmeniz mümkün.

Ben aradım 10 aralık 2012 tarihinde bankanızın izmir şubesinden otomatik fon alımı talimatı verildiğini görüyorum dedi müşteri hizmetleri çalışanı, ancak ben öyle bir talimat vermedim tamamen benim kontrolüm dışında olduğunu belirttim.

Ardından bunu nasıl iptal edebileceğimi sordum, otomatik fon alımını iptal etmek

- İş bank müşteri hizmetlerini aramak, (işbank müş. hizm. numarası : 0 850 724 0 724)
-İş bankası hesabınıza ait müşteri numaranızı kullanarak internet şifresi almanız.
-Aksi halde internet şifresisiz işlem yapılamıyor,
-Ardından müşteri hizmetleri yetkilisi size bu konuda yardımcı olacaktır, otomatik fon alımını bu şekilde kapatabilirsiniz.

http://www.gelinliksitesi.net

 


Bir önceki yazımız olan 4-5-6-7 ve 8. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama başlıklı makalemizde 2013 Takdir Teşekkür Hesaplama, 2013 Takdir Teşekkür Hesaplama ( ilköğretim - lise ) ve 4. 5. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.


Gelinlik Modelleri 2013iş bankası otomatik fon alımı iptali*iş bankası fon ödemesi kesmiş*otomatik fon alim iptali*otomatik fon nasıl iptal edilir*ziraat otomatik fon nasıl iptal edilir*
Etiketler: , , , , ,

Sizde Yorum YAPIN

Yeni Konular

2006 - 2013 Tüm hakları saklıdır.İçeriğin izinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanması yasaktır.